بروزترین » گالری عکس » اسامی و عکس های بازیگران فیلم کارگر ساده نیازمندیم

اسامی و عکس های بازیگران فیلم کارگر ساده نیازمندیم

عکسهای بازیگران فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم منوچهر هادی

اسامی و عکس های بازیگران فیلم کارگر ساده نیازمندیم (1) اسامی و عکس های بازیگران فیلم کارگر ساده نیازمندیم (2) اسامی و عکس های بازیگران فیلم کارگر ساده نیازمندیم (3)

فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» به کارگردانی منوچهر هادی در جشنواره فیلم فجر امسال به نمایش در می آید و پس از این فستیوال درباره وضعیت اكران عمومی آن تصمیم گیری خواهد شد.

سیدابراهیم عامریان مجری طرح و سرمایه گذار این فیلم سینمایی درباره وضعیت اكران و پخش این فیلم گفت: به تازگی با حوزه هنری برای پخش فیلم به توافق رسیده ایم و بعد از پایان جشنواره فیلم فجر درباره زمان اكران آن تصمیم گیری خواهیم كرد.

این فیلم جزو آثار متفاوت سینمای اجتماعی خواهد بود و با روایت مشكلات یكی از قشرهای كم درآمد جامعه امیدواریم با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.در خلاصه داستانش آمده: بعضیا فکر می‌کنن همه چیو با پول می‌تونن بخرن… و می‌خرن… متأسفانه!

آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، فاطمه رستمی و مهران احمدی (با هنرمندی) بهرام افشاری، سیروس همتی، مجید اصغری، مهدی محرابی و (با معرفی) روژین رحیمی طهرانی و همراه با هنرمند خردسال آرین اسماعیلی و آرمیتا اسماعیلی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

«کارگر ساده نیازمندیم» به نویسندگی پدرام کریمی مضمونی اجتماعی دارد.

راهنما

4 × 3 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است