بروزترین » گالری عکس » ایرج سنجری همسر ژاله صامتی و دخترانش + بیوگرافی

ایرج سنجری همسر ژاله صامتی و دخترانش + بیوگرافی

ژاله صامتی و همسرش ایرج سنجری / ژاله صامتی و دخترانش یاس و نیاز

ژاله صامتی متولد ۱۴ فروردین ۱۳۵۱ درتهران، بازیگر است ژاله صامتی با ایرج سنجری ازدواج کرده است که حاصل دو دختر بنام یاس و نیاز استاز کودکی عاشق بازیگری بود ۳ ساله بیشتر نداشت که هر کس می پرسید می خواهی چه کاره شوی ،پاسخ می داد بازیگر و این عشق هنوز درون او زنده است و سعی می کند نقش را با دل و جان اجرا کند

فعالیت هنری خود را با حضور کوتاه در فیلم «دت یعنی دختر» به کارگردانی ابوالفضل جلیلی آغاز کرد و پس از آن در سال ۱۳۷۳ به عنوان بازیگر نقش اول فیلم «دشت ارغوانی» به کارگردانی نادر مقدس انتخاب شد – او بعنوان یکی از بهترین بازیگران تئاتر است و می گوید :

تئاتر مادر بازیگری است .به اعتقاد من هر بازیگری باید حداقل یک مرتبه در سال کار تئاتر انجام دهد تا ریکاوری شود لازم به ذکر است حضور بزرگان تئاتر در سینما و تلویزیون بسیار خوشحال کننده است و فعالیت این عزیزان در پیشرفت سینما قطعا موثر خواهد بود.او مدتی نیز در کلاس های بازیگری تدرس میکرد.

ژاله صامتی: من عاشق دخترهایم هستم و وقتی با هم هستیم حسابی بهمان خوش می‌گذرد. در واقع ما یك اكیپ زنانه هستیم. (می‌خندد) سه زن از سه نسل متفاوت ولی با مشتركات بسیار زیاد. من دهه پنجاهی هستم و دختر بزرگم، یاس دهه هفتادی و دختر كوچكم، نیاز دهه هشتادی است. الان روند زندگی به حدی سرعت گرفته است كه دو نفر با فاصله سنی هفت، هشت ساله را هم می‌توان از دو نسل مجزا دانست.

سینمایی

 1. ایستگاه اتمسفر (۱۳۹۵)
 2. دراکولا (۱۳۹۴)
 3. آخرین بار کی سحر را دیدی؟(۱۳۹۴)
 4. ضد گلوله (۱۳۹۰)
 5. نیش زنبور (۱۳۸۸)
 6. رفیق بد(۱۳۸۷)
 7. حیران (۱۳۸۶)
 8. قاعده بازی (۱۳۸۵)
 9. گیلانه (۱۳۸۳)
 10. مربای شیرین (۱۳۸۰)
 11. آخرین نبرد (۱۳۷۶)
 12. بالاتر از خطر (۱۳۷۵)
 13. خفاش (۱۳۷۵)
 14. فرار مرگبار (۱۳۷۴)
 15. سایه به سایه (۱۳۷۵)
 16. دشت ارغوانی (۱۳۷۳)
 17. دت یعنی دختر (۱۳۷۲)

راهنما

5 − 2 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است