بروزترین » گالری عکس » بازیگران خونه بی بی گندم / داستان سریال خونه بی بی گندم

بازیگران خونه بی بی گندم / داستان سریال خونه بی بی گندم

اسامی و عکس بازیگران سریال خونه بی بی گندم

سریال ۵٢ قسمتی «خونه بی‌بی‌گندم» برای پخش در نوروز ٩۶ از شبکه دو سیما این روزها در کرمان تصویربرداری می‌شود .

به گزارش روابط عمومی سریال، مجموعه «خونه بی‌بی‌گندم» برای پخش در ایام نوروز هم اکنون در کرمان درحال تصویربرداری است و اپیزود اول که در ۱۳قسمت برای ایام نوروز در نظر گرفته شده بود به پایان رسیده و اپیزود دوم نیز در مراحل پایانی است .

پخش این سریال که کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما است پس از ایام تعطیلات نوروز نیز ادامه دارد و از اول فروردین پخش خواهد شد. ضبط کل ۵۲ قسمت تا ۱۰ فروردین تمام خواهد شد و تدوین نیز همزمان انجام می‌شود .

این سریال روایتگر ماجرای پیرزنی به نام «بی بی گندم» است که خانه ای بسیار زیبا و تاریخی دارد که با ورود یک سری از مهمانان اتفاقاتی برای او رقم می‌خورد.

در اپیزود دوم کیانوش گرامی (پدر) به همراه سحر نظام دوست (دختر) به کرمان سفر می کنند و میهمان خونه بی بی گندم می شوند که پدر به دلیل موقعیت شغلی خود به همراه دخترش ، در صدد راضی کردن بی بی گندم برای فروش خانه اش می شوند و …

هر ١٣ قسمت یک اپیزود است که در مجموع چهار اپیزود است و در ۵٢ قسمت پخش می شود .

بازیگران سریال عبارتند از:اپیزود اول : نیما شاهرخ شاهی – سارا احمدیان ،اپیزود دوم : کیانوش گرامی – سحر نظام دوست،اپیزود سوم : یوسف صیادی – حمید دلسوزی – علیرضا فاضل نژاد ، امیر متقی طلب ، اپیزود چهارم : سوسن پرور- شیوا عدالتخواه و سایر بازیگران :مسعود ابوسعیدی ،زهرا خضرایی ،نسرین خلخالی،فرشته بوستان، فاضل معارف دوست و مجید زارع زاده.

عوامل این سریال عبارتند از:تهیه‌کننده : امین امانی ، کارگردانان: امین امانی و علی امانی ، نویسنده : هدایت کریم‌‌زاده، مدیر نور و تصویر : سامان احمدی ، صدابردار : سعید شیخ‌بهایی ، طراح گریم : بهاره ناصرچیان ، دستیار اول و برنامه‌ریز : حمیدرضا الیاسی ، تدوین و صداگذاری : اسلام ارمز ، مدیر تولید : حسین امانی ، خواننده تیتراژ : سینا آخرتی ، مدیر تدارکات : محمود رضایی ، ناظر کیفی : محمد قاسمی.

راهنما

3 × 1 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است