بروزترین » گالری عکس » بیوگرافی رضا پرستش / عکس های رضا پرستش لیونل مسی ایرانی

بیوگرافی رضا پرستش / عکس های رضا پرستش لیونل مسی ایرانی

عکس های رضا پرستش / اینستاگرام رضا پرستش لیونل مسی ایرانی

«رضا پرستش» متولد 1371 است و در حال حاضر دانشجوی رشته شهرسازی است. پدرش از 6 سال پیش روی شباهت رضا و مسی تاکید می کند. اما رضا هربار چون باور نمی کند با بی تفاوتی از کنار این موضوع رد می شود که اگر هم شبیه باشد چه کاری می تواند بکند؟ تا اینکه 5 ماه پیش پدر رضا پیشنهاد می دهد رضا با پیراهن ورزشی آرژانتین و بارسلونا عکس بیندازد و برای سایت های ورزشی بفرستند رضا با انجام این کار با یک اتفاق عجیب و غریب روبرو می شود:« برای سایت ورزش3 فرستادم. من عکس را شب فرستادم اما آنها ساعت 10 صبح روز بعد فوری با من تماس گرفتند و گفتند آب دستت داری بگذار زمین و بیا اینجا. آنجا از من عکس و فیلم گرفتند و پخش کردند و بعد از آن قضیه خیلی جدی شد. اما واکنش ها خیلی عجیب بود. یک سری از آدم ها دوست نداشتند کسی شبیه مسی وجود داشته باشد. یک عده هم فکر می کردند من خودم را شبیه مسی می کنم یعنی عمل جراحی انجام داده ام یا گریم خاصی می کنم. ولی هیچ کدام از این کارها را نکرده ام. من تنها در این مدت ریشم را شبیه مسی می زنم. دوست دارم مسی دوباره ریشش را بزند تا این موضوع به همه ثابت شود که من واقعا شبیه مسی هستم. من و مسی حتی عکس های بچگی مان هم شبیه به هم است و حتی دقیقا هم قد هستیم.»

در حال بازی در یک سریال کمدی هستم

رضا می گوید بعد از این ماجرا فصل جدیدی در زندگی اش آغاز شده است. حالا همه وقتی او را به خصوص با پیراهن های ورزشی در خیابان می بینند با دست نشان می دهند و می خواهند با او عکس بیندازند و حالا می خواهد از این داستان به نفع آینده اش استفاده کند:« اتفاقات خوبی در حال افتادن است من و دوستم آقای نادری در حال گسترده کردن این داستان هستیم. ما این شباهت را به سمت سینما و فیلمسازی برده ایم. در حال حاضر مشغول بازی در یک سریال کمدی هستم که فکر می کنم اتفاق بسیار جالبی باشد که نمی توانم در حال حاضر بیشتر از این درباره اش حرف بزنم.»

دوست دارم در کنار مسی باشم

ژاوی هرناندز بازی ساز سابق بارسلونا که بعد از دوران طلایی اش در بارسا به السد قطر رفت برای انجام بازی با تیم استقلال به تهران آمد که این سفر باعث شد رضا ژاوی را ببیند. رضا درباره این دیدار هیجان انگیز می گوید:« برایم خیلی جالب بود. از اتوبوس که پیاده شد تا مرا دید شناخت و گفت Iranian messi و در آخر هم پیراهنش را به من هدیه داد که یکی از باشگاه ها می خواست به مبلغ 60 میلیون از من بخرد که من اینکار را نکردم. من هم پیراهن را قاب کرده ام و به دیوار اتاقم زده ام.»

رضا می گوید برنامه اش فراتر از یک بدل است و اهداف بزرگتری دارد که دوست دارد برایشان تلاش کند:«دوست دارم همیشه کنار دست مسی باشم. شخصیت مسی به خاطر شرایطی که دارد خیلی کارها نمی تواند انجام دهد. دوست دارم در جایگاهی باشم که شخصیت دوم مسی باشم.»

 

به خاطر شباهت به مسی مرا به VIP هواپیما بردند

رضا در یکی از کافه های سوئد هم حسابی دردسرساز می شود آنقدر که مجبور می شود فوری پشت میکروفون اعلام کنند که مسی نیست:« پسرخاله من در استکهلم کافه دارد و همیشه به من می گفت شبیه مسی هستی. یکبار حسابی اصرار کرد که موهایت را شبیه مسی کوتاه کن و شبیه مسی لباس بپوش. آنها هم برای کافه یک ایونت با حضور یکی از بازیکنان بارسلونا اعلام می کنند. در آن روز جمعیت زیادی به کافه آمد. وقتی من با سه چهارتا بادیگارد داخل رفتم. همه جا سکوت کامل بود. همه فکر می کردند مسی آمده است. ما ترسیدیم که اتفاق بدی بیفتد و فوری پشت بلندگو اعلام کردند این شخصیت بدل مسی است و این برنامه یک جوک بود. واقعا ممکن بود کار خطرناک شود. چون به مسی حق شکایت می داد که یک نفر از نامش سوءاستفاده می کند.»

کار به همین جا ختم نمی شود. شباهت رضا به مسی گاهی هم برایش حسابی خوشامد می شود:«اسپانسر تیم بارسلونا هواپیمایی قطر است. من دقیقا با آن هواپیمایی از سوئد به تهران می آمدم. آن موقع هنوز به عنوان بدل مسی خودم را معرفی نکرده بودم و قصه قبل تر از این حرفهاست. خدمه هواپیما بعد از دیدن من فکر می کردند واقعا مسی سوار هواپیما شده است. من بلیطم را نشان دادم و گفتم من ایرانی هستم و به تهران می روم. اما در نهایت مرا بلند کردند و به خاطر این شباهت به جایگاه vip هواپیما بردند.»

راهنما

17 + 20 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است