بروزترین » گالری عکس » بیوگرافی محمدرضا علیمردانی و عکس همسر و دختر علیمردانی

بیوگرافی محمدرضا علیمردانی و عکس همسر و دختر علیمردانی

عکس های محمدرضا علیمردانی و همسرش و دخترش

محمدرضا علیمردانی (زادهٔ ۱۱ خرداد ۱۳۵۵، تهران) صداپیشه، خواننده و بازیگر ایرانی است. وی دارای مدرک کارشناسی تئاتر، نمایش و بازیگری است و تا کنون به عنوان دوبلر بسیاری از انیمیشن‌ها فعالیت داشته‌است.

علیمردانی در سال ۱۳۷۰ بازیگری را به شکل آکادمیک آموخت و در سال ۱۳۷۴ رسماً وارد عرصهٔ تئاتر شد.

این بازیگر افزود:درست است در شاخه های بسیاری غیر از بازیگری فعالیت داشتم، اما همه اینها را به این خاطر انجام دادم که علم بازیگری به شما می گوید بهتر است همه این شاخه ها را تجربه کنید.
بازیگر سریال مامور بدرقه گفت:زمان زیادی را به صداپیشگی پرداختم و آنهم به این خاطر بود که فضای آن موقع برای این عرصه هموار بود که در همین راستا آموزشگاهی را نیز تاسیس کردم و در آن فن بیان و گویندگی تدریس می کنم.
وی در ادامه بیان کرد:من خود را بازیگر می دانم و معتقدم همه شاخه های دوبله، صداپیشگی، خوانندگی و … عناصری است که یک بازیگر باید آنها را بداند و یاد بگیرد. درست است که هر کدام از این شاخه ها در نوبه خود یک تخصص به شمار می روند، اما من هم تمام تلاشم را در جهت هر چه بهتر یاد گرفتن این شاخه ها به کار بستم و امیدوارم موفق عمل کرده باشم.
این صداپیشه اضافه کرد:فعالیت های من در حوزه صدا برای مردم بیشتر عیان بوده است. تا به حال در حدود 700 پروژه به عنوان صداپیشه فعالیت داشته ام و حقیقت است اگر بگویم نمی توانم بین کارهایم بهترین را انتخاب کنم چراکه همه شان را به یک اندازه دوست دارم.
خواننده تیتراژ سریال انقلاب زیبا ضمن اشاره به فعالیت هایش در حوزه موسیقی افزود:قبل از اینکه تیتراژ انقلاب زیبا را بخوانم، هیچ آهنگی به صورت رسمی از من منتشر نشده بود و ترانه تیتراژ انتهایی سریال اتقلاب زیبا اولین قطعه موسیقایی من به عنوان خواننده بود. قبلترها فقط در دوبله کارهای کودک خوانندگی می کردم، اما پیش از احوال تلخ کاری را ارائه ندادم. یادم هست در همان زمان نیز ترانه تیتراژ انقلاب زیبا با استقبال خوبی از جانب مخاطب روبرو شد و حتی آقای ضرغامی از این کار تعریف کرد.

راهنما

11 + چهارده =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است