بروزترین » گالری عکس » بیوگرافی گونل خواننده ترکی / عکس گونل زینالوا و همسرش

بیوگرافی گونل خواننده ترکی / عکس گونل زینالوا و همسرش

عکس های گونل زینالوا خواننده آذربایجان / günel zeynelova instagram

 

گونل زینالوا (به ترکی استانبولی: Günel Zeynalova) خواننده‌ای آذربایجانی تبار است.

گونل این سوپر استار خوانندگان در باکو پایتخت آذربایجان در تاریخ ۲۵/۱۰/۱۹۸۵ به دنیا آمد . گونل در یک خانواده ۵ نفری چشم به جهان گشود پدرش یکی از معروف ترین موسیقی دانان آذربایجان و مادرش هم در زمینه پیانو فعالیت داشت و گونل در چنین خانواده ای  هنرمند به دنیا آمده است و از زمان کودکی به هنر و مخصوصا موسیقی علاقه و افری داشت تا جایی که ترانه های دیگر خواننده ها را باز خوانی کرد تا هنگامی که بزرگ شد .

آلبوم‌ها

گونل تاکنون سه آلبوم به نام‌های زیر منتشر کرده است:

  • (Ne olur Allahım (۱۹۹۹
  • (Azeri Günel (۲۰۰۴
  • (Adı Yok (۲۰۰۸

رضا ضراب در سال ۲۰۰۲ در یک مجلس میهمانی اعیان و اشراف در استانبول رسماً از گونل یکی از خواننده های جوان و مطرح آن روز‌های ترکیه خواستگاری می‌کند. او در همان مجلس به تیتر یک اخبار کشور ترکیه تبدیل می شود و با پاسخ مثبت گونل رضا ضراب بیش از بیش در کانون توجهات قرار می‌گیرد . ضراب از آن زمان رسما به عنوان نامزد رسمی‌ گونل خواننده جوان ترک و نور چشمی ابراهیم تاتلیس سلطان آواز ترکیه به همگان معرفی می شود و راه صد ساله شهرت را در عرض یک شب طی می‌کند . این پیوند دوستی‌ و همچنین متمول بودن وی در کنار اشتغال به کار تجارت و همگامی و همکاری با تجار بزرگ پله‌های موفقیت وی را برای رسیدن به قله‌های شهرت هموار می‌کند .
اما به ناگاه ورق برگشته و وی در سال ۲۰۰۸۸ در اقدامی بحث برانگیز به طور ناگهانی از گونل جدا می شود . رضا که تا دیروز حتی در کوچک‌ ترین مجلسی بدون گونل حاضر نمی شود  اعلام می‌کند که با گونل هیچ رابطه ای‌ نداشته و از وی جدا شده است

راهنما

دو × چهار =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است