بروزترین » گالری عکس » جواد خیابانی / بیوگرافی و مصاحبه همسر و دختر جواد خیابانی

جواد خیابانی / بیوگرافی و مصاحبه همسر و دختر جواد خیابانی

 

جواد خیابانی گزارشگر و مجری برنامه‌های ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. وی در ۲۷ آبان ۱۳۴۵، با اصالت آذری درکرج متولد شد.

دارای مدرک معادل دکترای آسیب شناسی ورزشی با دو مدرک فوق لیسانس مدیریت رسانه و مدیریت استراتژیک و دو لیسانس مهندسی متالورژی و کارشناسی تربیت بدنی است !

در هنرستان معلم است و در دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربری هم تدریس میکند

وی در تاریخ ۴ دی ماه ۱۳۹۴ از طرف حوزه انتخابیه کرج نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی شد،  اما از سوی هیئت نظارت شورای نگهبان، به علت نقص مدارک، رد صلاحیت گردید و پس از ارائه مدارک مورد نظر، صلاحیت او مورد تأیید قرار گرفت و در نهایت یک ماه قبل از برگزاری انتخابات به علت مشکلات شخصی از انتخابات مجلس کناره گیری کرد.

همسر او بهناز خیابانی است که در سال ۱۹۹۵ با یکدیگر ازدواج کرده‌اند و دارای یک دختر به نام نگار خیابانی هستند که در تاریخ ۳۰ مارس ۱۹۹۷۷ در کرج به دنیا آمده است .

گفتگو با بهناز خیابانی همسر جواد خیابانی

من در خانواده‌ای منصف بزرگ شدم و قول می‌دهم منصف باشم. من و دخترم هم بارها پیش آمده که از خیابانی در مورد نوع گزارشش انتقاد کردیم.

همسر جواد خیابانی هم با مجله سروش هفتگی مصاحبه کرده و به دفاع از این گزارشگر پرداخته است. بهناز خیابانی و دخترش نگار از برخی برخوردها ناراحت بودند

شاید آقای خیابانی در گزارش‌هایش دارد افت می‌کند اما مگر فوتبالمان دارد بالا می‌رود؟  حرف ما این است انتقاد موقعی سازنده است و انسان را به فکر فرو می‌برد که از طرف اهلش باشد و به دور از تمامی تهمت‌ها و توهین‌ها!

سوغاتی جواد خیابانی برای همسرش از شهر رامیان جواد خیابانی اجرای جشن مبعث را در رامیان برعهده داشت . اجرای مراسم عروسی و حنابندان سنتی رامیان یکی از برنامه های شاد در این جشن بود که تعدادی دستمال و حوله های رامیانی از صنایع دستی این شهر به این مجری ورزشی هدیه شد.

راهنما

پنج × 3 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است