بروزترین » گالری عکس » صفر کشکولی سرطان دارد! + علت فوت همسر صفر کشکولی

صفر کشکولی سرطان دارد! + علت فوت همسر صفر کشکولی

بیوگرافی صفر کشکولی / عکسهای صفر کشکولی بازیگر

صفر کشکولی: بعد از فوتبال دوباره به مدت 4 ،5 سال داور بین‌المللی وزنه‌برداری و پرورش اندام شدم و پس‌ازآن دیگر به‌طورکلی از ورزش خداحافظی کردم. علتش هم این بود که دیگر باید به فکر خودم و خانواده‌ام می‌بودم. در آن مقطع همسرم با بیماری سرطان دست‌وپنجه نرم می‌کرد و من باید از او مراقبت می‌کردم که متأسفانه بیماری سرطان شکستش داد و در 8 آبان سال 88 به رحمت خدا رفت. سال 84 ورزش را به‌طور حرفه‌ای کنار گذاشتم و الآن فقط برای سلامت خودم تمرین می‌کنم. در بیش از سه دهه از این رزومه‌ای که خدمتتان عرض کردم، کارمند شرکت گاز هم بودم و پس از سی و اندی سال خدمت در این شرکت دولتی بازنشسته شدم.

آقای کشکولی امسال فعالیتی در سینما و تلویزیون داشتید؟

کشکولی: آقای صحت اخیراً لطف کردند و برای سریال “لیسانسه‌ها ” به من زنگ زدند. من در این سریال در نقش خودم بازی می‌کنم منتها صفر کشکولی که سرطان دارد و مریض شده است. درواقع استفاده از کاراکتر صفر کشکولی می‌خواهد نشان بدهد که این شخص یک روزی برای خودش کسی بوده و حالا دامن‌گیر شده است. آقای صحت دارند مرا از بازی کلیشه‌ای درمی‌آورند. او بازیگر، نویسنده و کارگردان بزرگی است. من با او یک سال تمام در سریال “خاطرات ناتمام ” هم‌بازی بودم و در طی این مدت جز احترام چیزی از او ندیدم، به‌قدری از این احترام گذاشتن آقای صحت به خودم خوشحال شدم که اشک شوق به چشمانم آمد. آقای سهیلی برای فیلم “گشت ارشاد 2” با من تماس گرفتند و من نقش برنامه‌های ببر رینگ را برایشان بازی کردم که اگر آن سکانس خوب، سانسور نشود در جشنواره حضور خواهم داشت. من در هر دوپایم پروتز گذاشته‌ام و هر دوی‌شان مصنوعی هستند، بنابراین هرکسی که مرا به فیلمی دعوت می‌کند، به‌ او می‌گویم که به من یک نقش آبدارچی، نگهبان، راننده و نقش‌های این‌چنینی بدهید که بتوانم در دل مردم بنشینم. من نمی‌گویم نقش منفی به من ندهند ولی این را بدانند که من دیگر نمی‌توانم بپرم و بدوم. همچنین در سریال “عالی‌جناب ” به کارگردانی آقای سام قریبیان هم‌بازی کرده‌ام که به‌زودی از شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

صفر کشکولی در سال ۱۳۲۳ در آبادان متولد شد. دیپلم فنی را در تهران سال ۱۳۴۳ دریافت نموده و در سال ۱۳۳۸ وارد ورزش فوتبال شده و بعد در سال ۱۳۴۲ به عنوان هرکول خوزستان شناخته شده و سال ۱۳۴۳ در کویت قهرمان آسیا شناخته شده و در سال ۱۳۵۱ قهرمان وزنه برداری ایران شده و در سال ۱۳۵۶ قهرمان پرتاب دیسک ایران شده و اولین مربی تیم ملی جانبازان در سال ۱۳۶۷ شد که تیم به المپیک سوئد رفته و مربی و داور درجه یک ملی شناخته شده

کشکولی از سال ۱۳۴۳ توسط آقای ساموئل خاچیکیان به کارهای سینمائی دعوت شد و تاکنون در نقش‌های منفی و مثبت سینمائی و تلویزیونی کوتاه و بلند در حدود یکصد و پنجاه فیلم و سریال بازی کرده است که از جمله آنها: سازمان چهار، گاومیش‌ها، سرحد، سفربخیر، رویای نیمهٔ شب تابستان، اجاره‌نشین‌ها، سریال‌های تلویزیونی: آئینه عبرت، برگ ریزان، خانه در آتش، شلیک نهائی، خرچنگ (تلکس به زبان عربی)، هشدارهای پلیس، نابغه‌های قرن بیست و یکم، نقطه صفر را می‌توان نام برد.

مجموعه تلویزیونی

 1. آسمان من
 2. دور کرج در ۸ روز
 3. خاطرات مرد ناتمام
 4. تصمیم نهایی (۱۳۸۰)
 5. محاکمه (۱۳۷۷-۱۳۷۸) بازیگر مهمان
 6. فکر پلید (۱۳۷۷)
 7. شلیک نهایی (۱۳۷۴)
 8. زائر غریب (۱۳۷۴)
 9. خانه در آتش (۱۳۷۳)
 10. برگ‌ریزان (۱۳۷۰)
 11. آینه عبرت (۷۰-۱۳۶۷)
 12. هشدارهای پلیس (۱۳۶۷)
 13. خرچنگ (تلکس به زبان عربی)
 14. نابغه‌های قرن بیست و یکم
 15. نقطه صفر

سینمایی

گشت ۲ (۱۳۹۵)

 1. مسیح (۱۳۸۴)
 2. کوچولوی خوش‌شانس (۱۳۸۳)
 3. سرحد (۱۳۷۵)
 4. گاومیش‌ها (۱۳۷۵)
 5. رویای نیمه شب تابستان (۱۳۷۳)
 6. سفر بخیر (۱۳۷۳)
 7. دلار (۱۳۶۷)
 8. سازمان ۴ (۱۳۶۶)
 9. شکار (۱۳۶۶)
 10. اجاره‌نشین‌ها (۱۳۶۵)
 11. نقطه ضعف (۱۳۶۲)

راهنما

پانزده − 13 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است