بروزترین » گالری عکس » عکس بازیگران زن و مرد سریال خانه ما سامان مقدم + داستان

عکس بازیگران زن و مرد سریال خانه ما سامان مقدم + داستان

عکس بازیگران زن و مرد سریال خانه ما سامان مقدم + داستان (1)

سریال «خانه ما»  یکی از مجموعه‌های پربازیگر  چند سال اخیر تلویزیون محسوب می‌شود .گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، رویا تیموریان، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، حسن زارعی، پژمان جمشیدی، امیرمهدی ژوله، یاسمینا باهر، علی شادمان، مهسا طهماسبی بازیگرانی هستند که تا امروز حضورشان در این مجموعه قطعی شده است. و قرار است در روزهای آینده دو چهره مطرح دیگر هم به گروه بازیگران آن اضافه شوند.

عکس بازیگران زن و مرد سریال خانه ما سامان مقدم + داستان (2)

 مجموعه تلویزیونی «خانه ما» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی حمید رحیمی نادی از امروز در لوکیشن اصلی مجموعه و در خانه‌ای در نیاوران مقابل دوربین می‌رود. این خانه یکی از لوکیشن‌های اصلی پروژه محسوب می‌شود که گروه در آن یک دکور عظیم ساخته‌اند.

عکس بازیگران زن و مرد سریال خانه ما سامان مقدم + داستان (3)

نگارش متن‌های مجموعه توسط گروه نویسندگان هم‌زمان با تصویربرداری انجام خواهد شد و در حال حاضر ١٢ قسمت از فیلمنامه آماده شده است.

«خانه ما» که احتمالا نام آن تغییر خواهد کرد، مضمونی کمدی دارد و داستان چهار خانواده را روایت می‌کند که  هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند  و به دلایلی مجبور می‌شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند.

عکس بازیگران زن و مرد سریال خانه ما سامان مقدم + داستان (4)

مجموعه‌ی ۶۰ قسمتی «خانه ما» به سفارش مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و قرار است نوروز ۹۶ روی آنتن یکی از شبکه‌های سیما رود.

راهنما

نوزده + چهارده =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است