بروزترین » گالری عکس » عکس های ژیلا امیرشاهی و همسرش و دخترش پگاه + بیوگرافی

عکس های ژیلا امیرشاهی و همسرش و دخترش پگاه + بیوگرافی

بیوگرافی و عکس ژیلا امیرشاهی و همسرش جمال الدین طبسی نژاد و

خانواده در زمینه کاری چقدر همراه شما هستند؟

برای شروع کارم کمک های خانواده بسیار موثر بود، به خصوص در زمان فعالیتم در رادیو،صدای من را ضبط می کردند و من گوش می کردم، باورم نمی شد که صدای خودم را می شنوم فکر می کردم صدای جذاب تری دارم (باخنده) هم اکنون مثل هر موقعیت دیگری خانواده ام به همه این اتفاقات عادت کرده اند و من هم راه خود را پیدا کرده ام. طبق آمارهای موجود «به خانه برمی گردیم» بین تمام برنامه های خانواده و غیرخانواده پربیننده ترین برنامه رسانه ملی است؛ بنابراین شاید خانواده من مختص به همسر و دخترانم نیست بلکه بزرگ تر شده، من خانواده بزرگی به نام ایران دارم و به هیچ وجه این جمله را شعارگونه نمی گویم.

رابطه شما خارج از حیطه کاری با کدام یک از مجریان «به خانه برمی گردیم» صمیمی تر است؟

با هیچ کدام از آن ها روابط خارج از حوزه کاری ندارم اما در اجرا با آقای بی نیاز بسیار راحت هستم، ما هر دو قزوینی هستیم و به فضای ادبی علاقه مندیم، با او راحت تر برنامه اجرا می کنم.

ژیلا امیرشاهی متولد فصل بهار در تهران، مجری تلویزیون و گوینده رادیو است. وی فارغ التحصیل رشته اقتصاد و بازرگانی در مقطع کارشناسی می باشد، بیشتر در برنامه های خانواده محور که ابتدا در سیمای خانواده و بعد از آن در برنامه به خانه بر می گردیم فعالیت داشته است.

فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ در واحد خبر و گروه دانش و سیاسی تلویزیون شروع کرد، در سال ۱۳۷۳ به اجرای رادیو دعوت شد و با برنامه جهان دانش اولین اجرای رادیویی رو تجربه کرد.

در سال ۱۳۷۶ در برنامه «صدا در سیما» شرکت کرد و در سال ۱۳۷۹، برنامه پربیننده و پرمخاطب «به خانه برمی گردیم» را در دست گرفت  او چند سال به دلیل شغل همسرش از بینندگان برنامه «به خانه برمی گردیم» خداحافظی کرده و مدتی را در خارج از ایران زندگی کرد و پس از بازگشت به ایران دوباره مجری این برنامه شد و تا به الان نیز در آن حضور دارد، او می گوید: این برنامه برایم مثل بچه‌ ای است که بزرگش کردم، خیلی دوستش دارم و روی آن تعصب دارم.

ژیلا امیرشاهی با نقاش مشهور سید جمال الدین طبسی نژاد ازدواج کرده است و حاصل آن ازدواج ۳ دختر می باشد

راهنما

17 − هفت =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است