بروزترین » گالری عکس » عکس و اسامی بازیگران او یک فرشته بود + خلاصه داستان

عکس و اسامی بازیگران او یک فرشته بود + خلاصه داستان

عکس های بازیگران سریال او یک فرشته بود / داستان فیلم او یک فرشته بود

شبکه یک سیما در روزهای ماه رمضان سریال تکراری شبکه دو را بازپخش می کند!
به گزارش بانی فیلم،مجموعه تلویزیونی «او یک فرشته بود» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه کنندگی رامین عباسی زاده که در ماه رمضان سال ۱۳۸۴ از شبکه دو سیما پخش شد و طی این سالها بارها تکرار شده است،ماه رمضان امسال هم هر روز ساعت ۱۰۰ صبح از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.مشخص نیست شبکه یک چطور تصمیم گرفته این سریال بارها پخش شده شبکه دو را روی آنتن خود ببرد.
به نظر می رسد علیرضا برازش مدیر فعلی شبکه یک که در آن مقطع به عنوان مشاور سریال «او یک فرشته بود» با پروژه همکاری کرده بود،چنین تصمیمی گرفته است.

داستان

موضوع داستان بدین ترتیب است که بهزاد طی ماجرایی با زنی تصادف می‌کند و او را به خانه می‌آورد. به تدریج حرکات عجیبی از این زن که فرشته نام دارد، سر می‌زند و از سوی دیگری در قالب مردی به نام سرابی سعی در سردرگم نمودن بهزاد دارد. نهایتاً فرشته موجب می‌شود که بهزاد و همسرش رعنا تا پای طلاق بروند و حتی به بهزاد پیشنهاد ازدواج می‌دهد، اما پس از مدتی بهزاد با توجه به رهنمودهای روحانی محل و سخنان فرزندانش متوجه می‌شود که فرشته، شیطان (ابلیس) است و پسرش را در حالی که فرشته قصد کشتن او را دارد، نجات می‌دهد و سپس به درگاه خدا توبه کرده و از گناهانش اظهار پشیمانی می‌کند.

بازیگران

  • حسن جوهرچی در نقش بهزاد
  • بهاره افشاری در نقش فرشته (شیطان)
  • مرتضی ضرابی در نقش سرابی (شیطان)
  • مریم کاویانی در نقش رعنا
  • ثریا قاسمی در نقش عزیز، مادر بهزاد

راهنما

یک × دو =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است