بروزترین » گالری عکس » فریدون محرابی و اشا محرابی + بیوگرافی فریدون محرابی و خانواده

فریدون محرابی و اشا محرابی + بیوگرافی فریدون محرابی و خانواده

عکس فریدون محرابی و پدرش حسین محرابی / فیلمهای فریدون محرابی

فریدون محرابی متولد 1 فروردین 1358، لیسانس بازیگری را از دانشگاه هنر و معماری و فوق‌لیسانس كارگردانی و بازیگری را از دانشكده سینما و تئاتر دریافت كرده است. او اگرچه در سریال‌هایی چون مدار صفر درجه، مرگ تدریجی یك رویا، به كجا چنین شتابان، آشپزباشی و كارهای تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است، اما در واقع محرابی به عنوان یكی از بازیگران و كارگردان‌های مطرح رادیویی به حساب می‌آید كه سال‌هاست نقش‌های متنوع رادیویی را پشت میكروفن مركز نمایش رادیویی به واقعیت تبدیل كرده و كارگردانی نمایش‌های رادیویی مختلفی را عهده‌دار بوده است. گفتگوی كوتاه ما برای حضور او در سریال به كجا چنین شتابان و ویژگی‌های كار رادیویی وی است.
چطور از دنیای كارگردانی نمایش به عرصه تصویر رفتید؟
واقعیت این است كه من در رشته تئاتر تحصیل كرده‌ام و اولین كار حرفه‌ای من از تئاتر شروع شد و در دیگر عرصه‌های هنری نیز ادامه پیدا كرد.
در شبکه های اجتماعی شایعه شده فریدون محرابی برادر اشا محرابی است که صحت ندارد. پدر فریدون محرابی ، حسین محرابی بود که در سال نود و چهار فوت شد ولی پدر اشا محرابی ، اسماعیل محرابی (بازیگر) است. از وضعیت تاهل فریدون محرابی خبری منتشر نشده است و عکس هایی که به عنوان همسر فریدون محرابی تیتر زده میشوند صحت ندارد.

راهنما

16 − 13 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است