بروزترین » گالری عکس » محمودرضا قدیریان و همسرش / ازدواج محمودرضا قدیریان +بیوگرافی

محمودرضا قدیریان و همسرش / ازدواج محمودرضا قدیریان +بیوگرافی

محمودرضا قدیریان ازدواج کرد / محمودرضا قدیریان و خانواده اش

 

محمودرضا قدیریان مجری تلویزیون خبر از دامادی و خواستگاری رفتن داد و با انتشار این عکس نوشت:

راستي گل  خواستگاري شما چه شكلي بوده؟؟؟!!!
تاريخ:١٣٩٦/٤/١١

محمود رضا قدیریان متولد 20 شهریور 1359 درتهران است. در دانشگاه آزاد رشته کامپیوتر در گرایش نرم افزار خوانده است؛ بجز مجری گری که اصلی ترین حرفه اش می باشد، سالهاست در رادیو فعالیت می کند و تجربه بازیگری را نیز دارد گوینده و بازیگر موفق برنامه های رادیویی را نه تنها در رادیو بلکه درسریالهای تلویزیونی که نمونه آن سریال «به کجا چنین شتابان» و سریال «ستاره سهیل» در نقش اویس قرنی بود، می توان یافت.

او از سال 82 پا به عرصه رادیو گذاشت و در کنار آن با وارد شدن درعرصه تلویزیون و حضور در برنامه صندلی داغ، زمینه وارد شدن به عرصه بازیگر ی در تلویزیون را به دست آورد.

من پیش از هرچیز، گوینده و بازیگر رادیو هستم و به غیر از فعالیتم در رادیو، در چند فیلم و سریال بازی کرده‌ام. اما در زمینه اجرای تلویزیونی به دلیل اینکه تهیه‌کننده و کارگردان سینما و تلویزیون زیاد دوست ندارند با مجری‌ها کار کنند به همین دلیل این حرفه را دنبال نکردم. اما در رادیو مسئله فرق می‌کند. فعالیت من در رادیو بازیگری است و تقریبا تمام اجراهایی که در رادیو هم داشتم به سبک بازیگری بوده است. بعد از ۱۱-۱۰ سالی که در رادیو فعالیت داشتم احساس کردم به فضاهای جدیدی نیاز دارم البته با تاکید به این نکته که در رادیو هم با فکرهای جوان و آدم‌های خوشفکری کار می‌کردم اما با این حال تصمیم به اجرا در تلویزیون گرفتم و به‌‌رغم  پیشنهادهای مختلف که برای اجراهای متفاوت داشتم، دنبال برنامه‌ای پرانرژی و در  عین‌حال دلنشین بودم که کارم را با آن شروع کنم و درنهایت این اتفاق هم افتاد.

وی از سال 92 اجرای زنده برنامه تلویزیونی ساعت 25 را به عهده گرفت که از شبکه تهران پخش می شد.

 

راهنما

3 × 2 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است