بروزترین » سرگرمی » 20 هدیه برای همسر خانم و مرد + بهترین هدیه برای روز مادر

20 هدیه برای همسر خانم و مرد + بهترین هدیه برای روز مادر

هدیه برای همسرم چی بخرم / بهترین هدیه برای همسر چیست

 

متاسفانه بسیاری از آقایان بر این باورند که ارزش مادی هدیه هر چه بیشتر باشد، خوشحال کردن خانم ها راحت تر است! اما این اصل واقعیت ندارد و زنان از اینکه با هرچیزی از طرف عشقشان مورد توجه قرار بگیرند، غرق لذت میشوند.

و از طرف دیگر هدیه گرفتن برای آقایان هم آسان نیست، بهتر است  قبل از اینکه روز موعود فرا برسد، به علایقشان بیشتر دقت کنید و آن را در نظر داشته باشید. به تناسب اینکه او ورزشکار، هنرمند، دانشجو، اهل فیلم یا کتاب و … است، انتخاب های متفاوتی در پیش رو دارید.

هدیه دادن گل

یکی از قدیمی ترین زبان ها برای بیان عشق است. مایه تأسف است که انسان ها خود را از چنین هدیه با ارزشی که قیمت چندانی هم ندارد محروم می کنند و گل دادن را تنها محدود به روز تولد یا عیادت از بیمار می کنند. شما می توانید با هدیه دادن ، زندگی و محل سکونت تان را سرشار از امواج مهر و محبت کنید. به ارزان بودن هدیه ای که می خواهید بدهید فکر نکنید، بعضی از اعمال محبت آمیز دارای امواج کوچک ولی خاصی است که بسیار دورتر از امواج هدایای گران قیمت می روند.

طلا و جواهر

عطر

ادکلن

سبد گل

عروسك

شكلات

پاستيل

كارت پستال

يك شاخه گل هداياي فرعي به‌عنوان تزئين كادوي اصلي هم مورد استفاده قرار مي‌گيرند. اما شايد جالب باشد كه بدانيد اين هدايا و اين ريزه‌‌كاري‌هاي نه‌چندان مهم حرف‌هاي مهمي را در مورد رابطه شما مي‌زند كه شايد به‌راحتي قابل‌تشخيص نباشد.

موبایل

لپ تاپ

تبلت

ساعت

دوربین

کتاب

بلیط کنسرت

 لباس

یک شام رمانتیک

نحوه كادو كردن از محتويات داخل آن ارزش بيشتري دارد و به طور كلي 3 نوع كادو كردن وجود دارد:

1- استفاده از جعبه كادو

2- استفاده از كاغذ كادو

3- استفاده از ساك

راهنما

سه + 7 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است